İphone’dan Günde 3$ Kazanmak

İphoneden cihazlarınızı kullanarak para kazanabilirsiniz yapmanız gerekenler aşagıda detaylı olarak verilmiştir.İphonedan para kazan;

Arkadaşlar bu sistem sadece jailbreak yapılmış iphone telefonlarda işe yarar.

Appstora girip APPTRAİLERS adlı uygulamayı indirip profil-setting-create account adımlarını takip ederek programa üyeliğimizi yapıyoruz fakat üye olurken paypal hesabınızla üye olun.

Bu bir video izleme programıdır,izledimiz videolar arasına bir takım reklamlar koymuşlar bu reklamlar sayesinde para kazanıyoruz.

ödemeler paypal hesabına 60 saniye içinde yapılır ve en düşük ödeme 500 puan yani 0,50$.

Sadece video izleyerek 3$ kazanabiliriz ve bu bizim neredeyse 23-24 saatimizi yani tüm gün aralıksız tıklama yapmamız gerekir.Merak etmeyin benim sayemde programı gece yatarken acık bırakıcaksınız ve sabah kalktıgınızda 3000 puan (3$) oldugunu göreceksiniz.

Taktigim 3 maddeden oluşuyor lütfen dikkatle okuyunuz;

1- Fast Forward

Bu bir video hızlandırma programıdır.Cydia/Manage/Source/Edit/Add>”apt.thebigboss.org/repofiles/cydia/” tırnak içindekini yazıp ekle diyoruz,ekleme işlemi bittikten sonra sağ alt köşeden ara butonunda basıp FAST FORWARD adlı uygulamayı bulup indiriyoruz.

Programı açıyoruz uygulamalardan apptrailers ı işaretliyoruz ,settinge girip play rate kutucuguna 99999999999 yazdıktan sonra kapatıyoruz.

Evet şimdi apptrailers dan herhangi bir videoya tıkladıgımızda videonun açıldıgı gibi kapandıgını farkettiyseniz dogru yoldasınız.

Artık puan toplamak için videoları izlememize gerek kalmadı.

Fast Forward programı sayesinde zamandan büyük ölçüde tasarruf ettik 24 saatte kazanacagımız parayı 6 saatte kazandık.

Evet 6 saatte kazandıkda ama yinede videoyu acmak için birkaç tık yapmamız lazım ve buda çok sıkıcı.

Siz uyurken videoları otomatik açacak programmız hemen aşagıda 2.adımı çok dikkatli okuyun.

2-Auto Touch

Adı üstünde otomatik tıklama.Cydia dan Auto Touch ios 7 yi arayıp buluyoruz,tabiki indiriyoruz

1-programı acalım

2-sag kösedeki ayarlara girelim

3-kontrol

4-action for main control bu sekmeye girip “Ses Kısa basılı tut” secenegini işaretleyip kapatıyoruz.

5-Aptrailers a girdik her hangi bir video ya tıklıyoruz ama izlemiyoruz yani watch +5 yazan butona tıklamıyoruz.

6-Ses kısma tuşuna basılı tutuyoruz auto touchın penceresinden record yazan yere tıklıyoruz.Record(kayıt) programa nereye tıklayacagını optimize ediyoruz.

7-Recorda bastıktan sonra watch +5 butonuna basıyoruz.

8-Video acılıp kapandıgında ses kısma tusuna basılı tutuyoruz ve kayıt sonlanıyo ok butonuna basıyoruz ve apptrailersa geri geldik.

9-ses kısma tusuna basılı tutup cektimiz kayıt dosyasını seçiyoruz ve gelen sayfada “Times” degerini 10 , “İnterval”i 1s , “Speed”i 1.9x olarak ayarlayıp “Play now” a basıyoruz.Artık videolar kendilinden açılıyor tamamen otomatik.

10-muhtemelen 1 dk sonra kayıt durdu bunun sebebi auto touch un paralı olması yani 5$ karşılıgında lisans satın almanız gerekiyor.

Endişelenmeyin aşagıdaki program sayesinde bu lisansı crackliyip bedava kullanıcaz.

3-Crack Tool

Cydia dan arayıp indiriyoruz

programı acıp en alta iniyoruz ve auto touch yazdıgını gördük.Tıklayıp cracki tamamlıyoruz.

Arkadaşlar her şey tamamdır dedigim gibi gece yatmadan sistemi kurun sabah kalktıgınızda 3000 puan oldugunu görüceksiniz ve artık paypal ödemenizi alabilirsiniz.Neredeyse hiç zahmetsiz ayda 90$ = 200 tl kazanmış oldunuz.Para az geliyorsa 500 Tl ye 2.el iphone alın ve kazan cınızı 2 katına cıkarın 1 ay sonunda aldıgınız iphone 4 ün parasını cıkartırsınız.Bol kazançlar :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir