Nusret Personel Maaşları 2019

nusret personel maaşları ne kadar 2019?

Son zamanlarda dünyadaki en popüler gündemlerden biri olan Nusret ve saltbae akımını inceliyoruz. Sahibi Nusret Gökçe tarafında tüm dünyada şubeleri açılan Nusret kimdir? saltbae nedir? Nusret çalışanları? Nusret personel maaşları? gibi en çok merak edilen soruların cevapları;

Nusr-et,ülkemizden çıkarak bir dünya markası olmuş ve büyümesine hala devam eden yegane bir Et Lokantası zinciridir.Doğuş grubunun finanse ettiği Nusr-Et Restoranlara ismini veren Nusret Gökçe adlı Kasap/Girişimcinin oldukça benimsenmiş bir projesidir.2018 yılının verilerine göre,Nusr-Et de çalışan kişi sayısı 2.400’ün üstündedir.

NUSR-ET ÇALIŞMA ŞARTLARI

Nusr-Et de çalışma saati yasaların belirlediği benzer biçimde 8 saat olarak belirlenmiştir.Oldukça yoğun ve yorucu bir tempoda çalışmanız söz konusudur.Hafta da 1 gün haftalık izin ve yılınızı doldurmanız durumunda senelik izin hakkınız bulunmaktadır.

Nusr-Et günümüz de altın dönemini yaşadığı için,şu an da personel normalden fazla efor harcamaktadır.Süre süre fazla çalışmanız söz mevzusu olabilir.Bu fazla çalışmalarınız için size ek mesai ödemesi yapılır.

NUSRET MAAŞLARI NE KADAR

Nusret de yeni işe başlamanız durumun da bir yılı geçebilecek bir süre de alacağınız ücret ne olursa olsun Asgari ücret olacaktır.Doğal olarak Asgari ücret dediysek paniklemeyin,zira Nusr-Et de çalışanlar maaşlarının kim bilir 3 katı kadar da Bahşiş yoluyla ek gelir sağlamaktadırlar.

Komi,Garson,Kebapçı,Kasap,Kasiyer,Aşçı ve Pişirme ustasının istihdam edildiği firma da uzun süre çalışmanız durumun da,maaşınız da aynı orantı da artacaktır. Nusr-Et gece 24:00 da kapandığı için,personele servis imkanı sunmaktadır,personel yemeği de şirket tarafınca karşılanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir