Gratis Maaşları Ne Kadar 2019?

Ülkemizde kozmetik sektörünün şüphesiz 1 numara olan Gratis ilk mağazasını 2009 yılında Metrocity alışveriş merkezinde açtı.Bu yazımız da insanların çok merak ettiği gratis personel maaşları ne kadar? çalışma şartları neler? gibi soruları yanıtlayacağız.

Gratis personel maaşları
Gratis personel maaşları

Özellikle kadınların çokca vakit geçirdiği bir yer olan Gratis mağazası düşük fiyatla perakende ürünler satmaktadır. Yılın belli zamanlarında ise %70 e varan indirimler yapmaktadır. İndirim günleri mağazaların stokları yaklaşık %90 a kadar eriyebilmektedir.Peki Gratis personeli maaşları ne kadar? Çalışma şartları neler ?

Gratis Çalışma Ortamı ve Şartları

Özellikle genç kadınların çalışmayı tercih ettikleri Gratis mağazaları indirim dönemlerinde ki izdihamla çokca gündeme gelmiştir. Sosyal medya da bu durumla ilgili çok fazla mizah yapıldı.

Gratis te yoğun insan sirkülasyonu olduğu için personelin her müşteriyle ilgilenmesi çok zordur. Bir yandan reyonlar boşalırken bir yandan müşterilerle ilgilenmeye çalışan personel görmek zordur.

Personeller haftanın 6 günü çalışıp 1 gün izin yapar.Bu izin günü her hafta değişebilmektedir. Çalışma saati ise günde 8 saat olarak belirlenmiş.Bu 8 saatin içinde toplam 1.5 saat mola hakkı bulunmaktadır.

Gratis Maaşları 2019

2019 Gratis personel maaşları şöyledir;

yeni başlayan personeller için asgari ücret olan 2020 TL buna ek olarak 350 TL civarı yemek kartı (multinet-sodexo-ticket) verilmektedir. Kasiyer ler ise 2500 TL maaş almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir